Безпечний Інтернет

Інтернет – світ цікавих і корисних можливостей, який одночасно приховує безліч загроз. 
Агресія, переслідування, шахрайство, психологічний тиск, знищені важливі файли – це далеко неповний перелік неприємностей, які постійно підстерігають нас у глобальній мережі. Але під час пандемії ці загрози стали ще більш витонченими та цілеспрямованими! 
З’явилося багато нового шкідливого програмного забезпечення, спостерігається постійне зростання фішингу, спаму та цільових атак. 
Як не потрапити до віртуальної пастки під час онлайн-навчання?

Пропоную вам корисний чек-лист найрозповсюдженіших небезпек, який допоможе завжди бути у безпеці!

У той час, коли вчителі старанно опановують нові гаджети та пристрої, сучасне покоління віртуозно володіє комп’ютерною технікою з народження. Утім, ані впевненість, ані обережність не гарантують безпеки. Але захистити себе все ж можна.

Сучасні смартфони та планшети за своїм функціоналом можуть конкурувати зі стаціонарними комп'ютерами. Однак засобів захисту для подібних пристроїв поки менше, ніж хотілося б. Далеко не всі виробники випускають оновлення, що закривають критичні вразливості пристроїв.

Завдяки Wі-Fi можна отримати безкоштовний доступ до інтернету в громадських місцях та навіть від сусідів. Але багато експертів вважають, що загальнодоступні Wi-Fi мережі є небезпечними.

Соціальні мережі - саме вони під час онлайн-навчання стали еквівалентом живого спілкування. Часто діти легковажно розміщують особисту інформацію, починаючи від імені, прізвища та закінчуючи місцем проживання чи навчання. А інколи і не тільки діти! 
Багато користувачів не розуміють, що інформація, яка розміщена у соціальних мережах, може бути знайдена і використана ким завгодно, і не завжди з благими намірами.

Під час пандемії дуже популярними стали онлайн-покупки та оплата банківською карткою. Навіть учні мають кишенькові гроші на рахунках. 
Електронні гроші – це дуже зручний спосіб платежів, проте завжди є шахраї, які мріють вас пограбувати?

Електронна пошта – один із основних засобів сучасної комунікації, особливо під час дистанційного навчання. Але вона теж може бути небезпечною!

Це лише базові кроки для гарантії безпеки в інтернеті. Є чимало інших хороших практик, якими слід постійно цікавитися. Захищаємося від інтернет-небезпек разом!


Корисно ознайомитись: День Безпечного Інтернету