Навчання вдома

Не кожна людина може налаштуватися на робочий лад, сидячи вдома.
Весь час щось відволікає: ароматна кава, зручний диван, домашній улюбленець тощо. 
В таких випадках незмінно постає питання: як себе організувати? 

По-перше, для нас це вже не ново. Такий досвід, може не самий позитивний, ми отримали навесні: як себе вести, як влаштувати робоче місце, як спілкуватися з колегами і друзями, як дотримуватися правил безпеки, а значить, ми будемо відчувати себе більш безпечно і спокійно. 

По-друге, потрібно просто прийняти цю ситуацію. Звичайно, ніхто не хоче щоб вона затягнулася, і треба розуміти, що дотримуючись цих заходів, які нам запропонували, ви вносите свій вклад в покращення ситуації. 

По-третє, пам'ятати, що це все закінчиться. Нам завжди легше переносити щось неприємне, знаючи, що воно має свій кінець. 

По-четверте, розслабтеся. Будинок - це будинок. Він ніколи не перетвориться в кабінет. Ми вдома стаємо тими, хто ми є. Можливо, ви будете кілька днів тримати себе дисципліновано, але все одно прийдете до того, що це той простір, який розслаблює. 

І п'яте, бути дбайливими по відношенню до себе і своїх близьких. Ми всі можемо бути на взводі, і якщо доведеться зіткнутися з імпульсивною поведінкою, будьте обережні один до одного і до себе.